Skip to content

XTB TRADEBEAT

USDJPY znów bije w 103.

Początkowy handel na jenie przesunął USDJPY pod poziomy przy których wykonał zwrot w dół wczoraj po południu. Nie pomogły lepsze dane z Japonii, bo nie mogą się one mierzyć, że siłą negatywnego sentymentu (patrz: dalsze spadki giełd w Europie) wobec fali wzrostowej w poparciu dla Trumpa na cztery dni przed wyborami w USA.

link do pliku

W rezultacie USDJPY znów przebił się w dół przez 103.

Szerzej patrząc nie widać, żeby w ramach przygotowań przed publikacją raportu o amerykańskim rynku pracy rynek obkupywał się w USD - to sprzyja naszym planom użycia strategii momentum jeśli najważniejsze dziś dane zaskoczą pozytywnie  Odbija AUDUSD, ale niewiele dzieje się na EURUSD, który utknął na 1,11.

Wszelkie decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie powyższych informacji lub analiz podejmowane są wyłącznie na własne ryzyko. Powyższa informacja nie stanowi rekomendacji indywidualnej, a jakiekolwiek przedstawione w niej dane i analizy nie odnoszą się do indywidualnych celów inwestycyjnych, potrzeb ani indywidualnej sytuacji finansowej osób, którym zostały przedstawione.